Sportowa niedziela z UKS 2 Judo Nakło

3 grudnia, w Nakielskim Ośrodku Kultury, pierwszy raz zaprosiliśmy Was na Rodzinne Spalanie Kalorii. Podczas wspólnie spędzonych czterech godzin spalaliśmy kalorie bawiąc się, ćwicząc, ale przede wszystkim - integrując się.

Bawili się mali i duzi. Łącznie podczas niedzielnej zabawy na matach spaliliśmy na pewno tysiące kalorii. Tego dnia część naszych zawodniczek i zawodników po raz pierwszy stanęła do walki na naszych tatami, a co najważniejsze - zajęła miejsca na podium. Dzięki temu ich rodzice i bliscy mieli okazję zobaczyć jakie postępy zrobiły ich pociechy w zakresie rozwoju fizycznego.

Wszyscy wiemy, że każde podium ma tylko jedno pierwsze miejsce. Jednak dla nas wszyscy uczestnicy zasłużyli na puchar dla najlepszej uczestniczki i uczestnika naszej wspólnej zabawy. Zarówno mali jak i duzi dawali z siebie wszystko, a dobre humory nie opuszczały nas do samego końca.

Przy tej okazji dziękujemy wszystkim, którzy tego dnia byli z nami i zdecydowali się spędzić niedzielny poranek i przedpołudnie na wspólnych ćwiczeniach. Byliście znakomici!

Przy okazji przekazujemy serdeczne podziękowania spółce Nakielski Sport, a także rodzicom, którzy sprawili, że impreza przebiegła sprawnie i bezpiecznie.

UKS 2 Judo Nakło

Video file
video i fot. Karol Maliński