Plakaty na ekranach

Od teraz informacji o wydarzeniach kulturalnych czy sportowych w Nakle nad Notecią dowiecie się również z elektronicznych plakatów, które pojawiły się w Nakielskim Ośrodku Kultury czy Naquariusie.

Od kilku lat NOK jest partnerem projektu „Kultura w zasięgu 2.0”. Jednym z założeń projektu, którego liderem jest Urząd Marszałkowski Województwa Kujawsko-Pomorskiego, jest udostępnienie wszystkim zainteresowanym, w tym głównie mieszkańcom regionu, narzędzi do aktywnego uczestniczenia w wydarzeniach kulturalnych regionu. Dzięki realizacji projektu, na przestrzeni ostatnich lat do Nakielskiego Ośrodka Kultury trafił sprzęt komputerowy, fotograficzny i wideo. Niebawem zostanie zmodernizowany system sprzedaży biletów na wydarzenia organizowane przez NOK. 

W ostatnich dniach dotarły do nas ekrany, które będą stanowiły system elektronicznego plakatu. Ekrany te zostały zamontowane na przy wejściu do NOK-u, w holu kina, a także wewnątrz krytej pływalni Naquarius. Dzięki wyświetlaczom oferta Nakielskiego Ośrodka Kultury i innych jednostek z terenu gminy Nakło nad Notecią będzie mogła dotrzeć do jeszcze szerszego grona odbiorców.

Projekt „Kultura w zasięgu 2.0” jest współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Kujawsko-Pomorskiego na lata 2014-2020 oraz ze środków budżetu Województwa Kujawsko-Pomorskiego i Partnerów Projektu.

fot. Szymon Niemczewski